Współpraca jako doradca klienta Kobold

 

 

ZOSTAŃ DORADCĄ KLIENTA KOBOLD

Oferujemy atrakcyjną współpracę - wystarczy wysłać aplikację. Poszukujemy osób w:
=> Bydgoszczy
=> Warszawie
=> Wrocławiu

WACHLARZ MOŻLIWOŚCI DLA CIEBIE
Wysokie przychody ze sprzedaży urządzeń premium firmy Vorwerk w kanale sprzedaży bezpośredniej. Satysfakcja z oferowania produktów najwyższej jakości, poprawiających jakość życia klientów. Udział w rozwoju nowej struktury sprzedażowej w organizacji od 25 lat odnoszącej sukcesy na rynku polskim. Ścieżka rozwoju dostosowana do Twojego potencjału i aspiracji.
DOCENIAMY:
Doświadczenie w obszarze sprzedaży do klienta indywidualnego, szczególnie mile widziane doświadczenia w sprzedaży produktów premium. Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i budowania relacji. Pracowitość i determinację w dążeniu do celu.

Oferta współpracy

Atrakcyjne wynagrodzenie - zapewniamy interesujące warunki współpracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie w stosunku do innych ofert na rynku.
Wdrożenie
- przygotowujemy do przyszłych zadań. Profesjonalne szkolenia i pomoc zespołu będą pierwszą trampoliną do Twojego sukcesu.
Przyjazna atmosfera
- regularne spotkania zapewnią Ci bezpośredni dostęp do najlepszych praktyk i bieżących informacji o nowościach oraz narzędziach wsparcia sprzedaży. Wspólnie świętujemy sukcesy.
Narzędzia
- na powitanie zapewniamy zestaw przedstawicielski, który umożliwi Ci prowadzenie atrakcyjnych i angażujących prezentacji dla klientów.