Współpraca jako Doradca Klienta Kobold

 

 

ZOSTAŃ DORADCĄ KLIENTA KOBOLD

Oferujemy atrakcyjną współpracę - wystarczy wysłać zgłoszenie e-mailem, w tytule wpisać: Współpraca Kobold a w treści szczegółowe informacje i pytania. Kliknij na jeden z poniższych linków, jeśli jesteś zainteresowany współpracą w:

dolnośląskim

kujawsko-pomorskim

mazowieckim

WACHLARZ MOŻLIWOŚCI DLA CIEBIE
Satysfakcja z oferowania klientom produktów najwyższej jakości. Bycie częścią nowej struktury sprzedażowej Systemu Kobold, wyjątkowemu produktowi firmy Vorwerk. Możliwość rozwijania się dzięki dostępnym szkoleniom.

DOCENIAMY:
Doświadczenie w obszarze sprzedaży bezpośredniej. Bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i budowania relacji.

Oferta współpracy

Atrakcyjne wynagrodzenie - zapewniamy interesujące warunki współpracy oraz atrakcyjne wynagrodzenie w stosunku do innych ofert na rynku.
Wdrożenie
- przygotowujemy do przyszłych zadań. Profesjonalne szkolenia i pomoc zespołu będą pierwszą trampoliną do Twojego sukcesu.
Przyjazna atmosfera
- regularne spotkania zapewnią Ci bezpośredni dostęp do najlepszych praktyk i bieżących informacji o nowościach oraz narzędziach wsparcia sprzedaży. Wspólnie świętujemy sukcesy.
Narzędzia
- na powitanie zapewniamy zestaw przedstawicielski, który umożliwi Ci prowadzenie atrakcyjnych i angażujących prezentacji dla klientów.