Informacje o Vorwerk

Firma rodzinna z wieloletnią tradycją i doświadczeniem

Firma Vorwerk & Co. została założona w Wuppertalu w Niemczech w 1883 roku i w ciągu ponad 130 lat historii przeszła drogę od fabryki dywanów do zróżnicowanej, międzynarodowej grupy korporacyjnej. Mimo to Vorwerk do dziś pozostaje firmą rodzinną.

Urządzenie Thermomix® firmy Vorwerk jest dostępne w Polsce już od ponad 20 lat. Teraz Vorwerk wprowadza na polski rynek produkty Kobold — zaawansowany system utrzymania czystości w domu.

Marka Vorwerk

Od ponad 130 lat firma Vorwerk pracuje nad tworzeniem i udoskonalaniem produktów dla domu — czy będzie to odkurzanie po pierwszych urodzinach dziecka, czy też gotowanie smacznych i pożywnych posiłków dla Ciebie i Twojej rodziny — nasze łatwe w obsłudze i skuteczne rozwiązania sprawiają, że prace domowe stają się mniej męczące.

Oprócz oferowania naszych produktów jesteśmy silną i zaangażowaną społecznością pracowników, przedstawicieli handlowych, doradców i klientów, którzy rekomendują nasze, „zmieniające życie” rozwiązania. Doceniamy ludzi — ich codzienne sukcesy i wyjątkowe chwile — i dajemy im innowacyjne, nowoczesne produkty do tworzenia i utrzymywania poczucia przytulności i bezpieczeństwa w swoich domach.

System Kobold VB100 to idealne rozwiązanie do utrzymania czystości w domu, które ułatwia tworzenie komfortowego otoczenia domowego. Ponieważ poczucie komfortu i bezpieczeństwa w domu jest indywidualną kwestią i może polegać na czym innym, w zależności od tego, kim jesteś. Ale proces tworzenia i utrzymywania wygodnego i zdrowego domu nie zawsze jest łatwy i przyjemny. Wtedy pojawiają się rozwiązania Vorwerk.

System Kobold VB100 zmienia sposób, w jaki tworzysz przyjemne otoczenie domowe dla siebie i swojej rodziny. Nasze wysokiej jakości i wydajne produkty, w połączeniu z przydatnymi wskazówkami, osobistymi poradami i wygodnymi usługami, pomagają łatwo i szybko uzyskać najlepsze wyniki. W ten sposób możesz skupić się na tym, czego pragniesz i jak chcesz żyć. Niezależnie od tego, czy bawisz się klockami Lego w salonie ze swoimi dziećmi, upuścisz czekoladę na podłogę, masz niezwykłe przyjęcie urodzinowe swojej pociechy, czytasz trudną do odłożenia książkę, czy też nic nie robisz, możesz cieszyć się najważniejszym miejscem na świecie — swoim domem.