System Kobold VK200

Zestaw do czyszczenia dywanów i materaców

Będąca częścią zestawu elektroszczotka Kobold EB400, dzięki funkcji automatycznego rozpoznawania typu podłogi, umożliwia czyszczenie wszystkich rodzajów podłóg w jednym trybie pracy, a także pozbycie się z dywanów i wykładzin nawet najmniejszych cząstek brudu. Dopełnieniem zestawu jest elektroszczotka do tapicerki Kobold PB440, która wraz z przystawką do odkurzania materaców Kobold MR440 i przystawką do czyszczenia materaców Kobold MP440 zapewnia utrzymanie czystości na wymagających szczególnej precyzji powierzchniach.

Przystawki Kobold

Kobold EB400 Elektroszczotka

W zależności od typu podłogi Elektroszczotka Kobold EB400automatycznie optymalizuje ustawienia, aby zapewnić najczystszą podłogę, jaką kiedykolwiek uzyskano dzięki sprzątaniu. Imponująca siła usuwania brudu pozostawia zarówno podłogi twarde, jak i dywany świeże i oczyszczone.

Elektroszczotka do tapicerki Kobold PB440

Przy odpowiednim utrzymaniu meble tapicerowane zachowują swoją wartość i zapewniają trwałą wygodę. Elektroszczotka do tapicerki Kobold PB440 gwarantuje to na najwyższym poziomie: dokładnie i delikatnie czyści materiał, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Zestaw do czyszczenia materaców Kobold MP440 i MR440

Nie tylko my cieszymy się naszym ciepłym, wygodnym łóżkiem. Zwykle dzielimy je z milionami roztoczy i bakterii, które mogą wywoływać alergie. Regularne, higieniczne czyszczenie z zestawem do czyszczenia materaców Kobold MP440 i MR440 pełni bardzo ważną rolę w zdrowym, spokojnym śnie.

1 / 3

Prezentacja systemu Kobold w domu

Dowiedz się, w jaki sposób system Kobold poprawia jakość życia. Zamów prezentację i sprawdź, jak prosto i przy niewielkim nakładzie czasu można utrzymać czystość w domu.

Zamów prezentację

Zestawy Kobold VK200