System Kobold VK200

Zestaw do czyszczenia twardych podłóg

Kobold VK200 w połączeniu z przystawką Kobold SP600 umożliwia jednoczesne odkurzanie i czyszczenie na mokro twardych podłóg. Korzystanie z SP600 skraca czas czyszczenia nawet o 50% i sprawia, że odkurzanie i czyszczenie na mokro podłóg twardych jest jeszcze wygodniejsze i skuteczniejsze – bez potrzeby ciągłego pochylania się, wymiany skomplikowanych akcesoriów i moczenia rąk. Aby zapewnić kompleksowe utrzymanie czystości twardych podłóg w zestawie dostępna jest również przystawka HD60.

Przystawki Kobold

Kobold HD60 Przystawka do twardych podłóg

Jeśli traktujesz swoje podłogi twarde z delikatnością i szacunkiem, będą źródłem dumy przez bardzo długi czas. Kobold HD60 głęboko czyści nawet delikatne podłogi, takie jak parkiet. Duża zwrotność zapewnia szybkość i dokładność czyszczenia.

Kobold SP600 2-w-1

Zrewolucjonizowanie sposobu czyszczenia podłóg twardych przez połączenie funkcji ssania i mycia na mokro w jednym kroku w jednym urządzeniu. Kobold SP600 również myje podczas odkurzania, zapewniając lśniące podłogi w połowie czasu.

1 / 2

Prezentacja systemu Kobold w domu

Dowiedz się, w jaki sposób system Kobold poprawia jakość życia. Zamów prezentację i sprawdź, jak prosto i przy niewielkim nakładzie czasu można utrzymać czystość w domu.

Zamów prezentację

Zestawy Kobold VK200