System Kobold VK200

Moc i zwrotność

Dzięki odkurzaczowi Kobold VK200 sprzątanie jest przyjemne i bardzo wydajne. Uzyskanie doskonałych wyników w całym domu przy użyciu kompletnego systemu akcesoriów do wszystkich powierzchni wymaga minimum wysiłku.

Zamów prezentację

Przystawki Kobold

Kobold HD60 Przystawka do twardych podłóg

Jeśli traktujesz swoje podłogi twarde z delikatnością i szacunkiem, będą źródłem dumy przez bardzo długi czas. Kobold HD60 głęboko czyści nawet delikatne podłogi, takie jak parkiet. Duża zwrotność zapewnia szybkość i dokładność czyszczenia.

Kobold SP600 2-w-1

Zrewolucjonizowanie sposobu czyszczenia podłóg twardych przez połączenie funkcji ssania i mycia na mokro w jednym kroku w jednym urządzeniu. Kobold SP600 również myje podczas odkurzania, zapewniając lśniące podłogi w połowie czasu.

Kobold EB400 Elektroszczotka

W zależności od typu podłogi Elektroszczotka Kobold EB400automatycznie optymalizuje ustawienia, aby zapewnić najczystszą podłogę, jaką kiedykolwiek uzyskano dzięki sprzątaniu. Imponująca siła usuwania brudu pozostawia zarówno podłogi twarde, jak i dywany świeże i oczyszczone.

Elektroszczotka do tapicerki Kobold PB440

Przy odpowiednim utrzymaniu meble tapicerowane zachowują swoją wartość i zapewniają trwałą wygodę. Elektroszczotka do tapicerki Kobold PB440 gwarantuje to na najwyższym poziomie: dokładnie i delikatnie czyści materiał, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Zestaw do czyszczenia materaców Kobold MP440 i MR440

Nie tylko my cieszymy się naszym ciepłym, wygodnym łóżkiem. Zwykle dzielimy je z milionami roztoczy i bakterii, które mogą wywoływać alergie. Regularne, higieniczne czyszczenie z zestawem do czyszczenia materaców Kobold MP440 i MR440 pełni bardzo ważną rolę w zdrowym, spokojnym śnie.

1 / 5

Zestawy Kobold VK200

Zalety

Sprzątanie bez wysiłku

Automatyczne wykrywanie rodzaju podłogi przez elektroszczotkę Kobold EB400 natychmiast dostosowuje moc do wykładzin dywanowych lub podłóg twardych. Wyłącz czyszczenie, ustawiając odkurzacz w pozycji parkowania. Automatycznie zostanie odłączone zasilanie. Aby wznowić odkurzanie, wystarczy odchylić urządzenie do tyłu i zwolnić je z pozycji parkowania.

Ergonomiczna obsługa

Wysuwany i chowany uchwyt sprawia, że Kobold VK200 jest wygodny w użytkowaniu dla osób różnego wzrostu, a także ułatwia sprzątanie pod meblami. Osoby cierpiące na bóle pleców docenią lekkość urządzenia i inne jego cechy, takie jak duża zwrotność i wydłużany uchwyt. Elementy pomocnicze, takie jak pasek na ramię i uchwyt do przenoszenia, ułatwiają odkurzanie.

Wysokie normy

Trwała konstrukcja o wysokiej jakości wykonania. Opracowany z myślą o Twoich potrzebach odkurzacz Kobold VK200 jest nowatorskim i niezawodnym rozwiązaniem na najwyższym poziomie. Uzyskaj imponujące rezultaty sprzątania przy minimalnym wysiłku — ułatw sobie życie.

Zapobieganie alergiom

Gruntowne czyszczenie podłóg i mebli za pomocą urządzenia Kobold VK200 zapewnia poprawę jakości powietrza i bezpośrednio wpływa na samopoczucie alergików. Dzięki nowemu workowi filtrującemu Kobold FP200 3 in 1 Premium można doświadczyć ograniczenia objawów alergii, gdyż odkurzanie wychwytuje 99% cząstek wywołujących uczulenia.

Dane techniczne

WAGA

Ok. 3 kg (bez akcesoriów)

OBUDOWA

Wysokiej jakości termoformowany plastik nadający się do recyklingu

SILNIK

Niewymagający konserwacji silnik reluktancyjny z łożyskami kulkowymi i elektroniczną kontrolą wydajności przy nominalnej prędkości obrotowej 60 000 obr./min

WENTYLATOR

Jednoetapowy wentylator promieniowy

NAPIĘCIE

220–240 V AC, 50/60 Hz

MOC NOMINALNA

700 W

PROMIEŃ DZIAŁANIA

Min. 7 m zgodnie z normą IEC 60312-1

MAKS. ODKURZANIE

160 hPa (zgodnie z normą DIN EN 60312-1 / przy 700 W)

MAKS. OBJĘTOŚĆ STRUMIENIA POWIETRZA

44,5 l/s (zgodnie z normą DIN EN 60312-1 / przy 700 mocy W)

MAKS. POZIOM WYDAJNOŚCI

280 W przy czystym filtrze (zgodnie z normą DIN EN 60312-1 / przy 700 W)

MAKS. STOPIEŃ EFEKTYWNOŚCI

40% (zgodnie z normą DIN EN 60312-1 / przy 700 W)

POJEMNOŚĆ WORKA FILTRUJĄCEGO

2,2 l zgodnie z normą IEC 60312-1

WYMIARY (WYS. x SZER. x DŁ.)

Ok. 15 cm x 21 cm x 85/109 cm

EMISJA KURZU

Ok. 0,001 mg/m3 zgodnie z normą EN 60312

EMISJA HAŁASU

Poziom mocy dźwięku 78 dB(A) przy 1 pW z Kobold EB400 zgodnie z PN-EN 60704-2-1

Wszystkie dane techniczne

Prezentacja systemu Kobold w domu

Dowiedz się, w jaki sposób system Kobold poprawia jakość życia. Zamów prezentację i sprawdź, jak prosto i przy niewielkim nakładzie czasu można utrzymać czystość w domu.

Zamów prezentację