System Kobold VB100

Dzięki odkurzaczowi Kobold VB100 sprzątanie jest bardzo wydajne i bez wysiłku. Uzyskanie doskonałych efektów sprzątania w całym domu przy użyciu kompletnego systemu akcesoriów do wszystkich powierzchni wymaga minimum wysiłku.

Zamów prezentację

Przystawki Kobold

Elektroszczotka Kobold EBB100

Trzy różne poziomy ssania oraz różne tryby szczotki gwarantują niezawodne i efektywne czyszczenie dostosowane do rodzaju brudu i podłogi. Funkcja pamięci przechowuje ostatnio używane ustawienia prędkości szczotki EBB100, umożliwiając kontynuowanie odkurzania tymi samymi ustawieniami po ponownym włączeniu urządzenia.

Przystawka Kobold SPB100 2-w-1

Nowa przystawka 2-w-1 Kobold SPB100 do czyszczenia na mokro i na sucho została specjalnie zaprojektowana dla odkurzacza bezprzewodowego Kobold VB100 urządzenia doskonałego do domowego sprzątania. Ciesz się maksymalną swobodą manewrowania i czystością bez smug, jednocześnie odkurzając i czyszcząc na mokro podłogi twarde takie jak parkiet, podłogi laminowane, ceramiczne i kamienne.

Elektroszczotka Kobold PBB100 do tapicerki

Praktyczna przystawka do odkurzacza bezprzewodowego Kobold VB100 umożliwia dokładne i bezpieczne dla tkanin czyszczenie – nawet w miejscach, do których zwykle ciężko jest dotrzeć odkurzaczem. Na kanapach, fotelach, materacach i siedzeniach samochodowych, gdzie szybko zbiera się kurz i brud.

Ssawka 2-w-1

Kurz w narożnikach i na krawędziach nie ma szans: końcówka Kobold 2-w-1 ułatwia czyszczenie powierzchni nad podłogą oraz w samochodzie i wielu innych miejscach. Ssawkę mocuje się bezpośrednio w korpusie odkurzacza bezprzewodowego Kobold VB100.

1 / 4

Zestawy Kobold VB100

Zalety

Czysty dom bez wysiłku

Dzięki swojemu mocnemu litowo-jonowemu akumulatorowi VB100 gwarantuje jakość czyszczenia, która spełnia nasze najwyższe standardy. Dzięki smukłej i zwrotnej konstrukcji, elastycznej gamie zastosowań oraz wysokiej mocy ssania – możliwej dzięki połączeniu dwóch silników elektroszczotek VB100 i EBB100 – urządzenie stanowi efektywne rozwiązanie na każde sprzątanie, tak dywanów jak i podłóg twardych.

Ogromna elastyczność odkurzania

Wygodne prowadzenie i duża swoboda ruchu odkurzacza bezprzewodowego VB100 ułatwia życie. VB100 jest przyjazny dla użytkownika pod każdym względem: dzięki bezprzewodowej technologii i doskonałej ergonomii w połączeniu z elektroszczotką EBB100 domowe sprzątanie jest szybkie i proste. Nadzwyczajna swoboda ruchu umożliwiająca wysoce elastyczne użytkowanie.

Do każdego, najmniejszego zakamarka

Elektroszczotka PBB100 działa na zasadzie odkurzania szczotkowego: najpierw obracające się w przeciwnych kierunkach szczotki obluzowują brud we włóknach, a ten jest natychmiast zasysany do odkurzacza. Nawet trudno dostępne miejsca nie stanowią problemu. Otwór ssący na wąskiej końcówce elektroszczotki Kobold PBB100 ma skoncentrowana moc ssącą, dzięki czemu dokładnie czyści ona szczeliny tapicerki i wąskie szczeliny. Idealnie nadaje się również do samochodów!

Alergie i higiena

Odkurzanie bezpieczne dla alergików dzięki wysokiej jakości higienicznemu workowi filtrującemu. Certyfikowana przez TÜV technologia filtra, prosta i bezpieczna wymiana filtra, praktyczny wskaźnik LED wyświetlający poziom napełnienia filtra. Dzięki odkurzaniu z VB100 prawie 99.9% wywołujących alergie odchodów roztoczy i drobnych cząsteczek kurzu jest zatrzymywanych.

Dane techniczne VB100

Obudowa

Wysokiej jakości termoformowane tworzywo sztuczne nadające się do recyklingu

Wentylator

Bezobsługowy silnik szczotkowy prądu stałego, ok. 85.000 obr./min

Zużycie energii

Dla poziomów mocy ssania: soft – 30 W, med – 80 W, max – 230 W

Napięcie

220-240 V AC, 50/60 Hz

Maks. Podciśnienie

88 hPa

Maks. przepływ powietrza

21 l/s

Pojemność worka filtrującego

0.8 l

Emisja hałasu (z EBB100)

Dywan: 78 dB (A) re 1 pW; Podłogi twarde: 79 dB(A) re 1 pW

Waga

Ok. 2,1 kg, ok. 3,3 kg z elektroszczotką EBB100

Wymiary (W/S/D)

Ok. 1000 mm / 110 mm / 110 mm

Zasilacz sieciowy

34 V 1,2 A model S040...

Akumulator

VB-8s1p...

Czas ładowania akumulatora

Ok. 3 godziny

Żywotność akumulatora

80% po ok. 520 pełnych cyklach

Wszystkie dane techniczne

Prezentacja systemu Kobold VB100

System Kobold VB100 to partner idealny, jeżeli chodzi o perfekcyjnie czysty dom – nawet, kiedy w zasięgu nie ma gniazdka. Zamów prezentację i sprawdź, jak prosto i przy niewielkim nakładzie czasu można utrzymać czystość w domu.

Zamów prezentację