Treść
System Kobold VK200
Przystawki Kobold
Prezentacja systemu Kobold w domu
Zestawy Kobold VK200

System Kobold VK200

Zestaw kompletny w cenie 7 199 zł zawiera wszystkie przystawki Kobold: HD60, EB400, SP600, PB440, MP440 oraz MR440, a także końcówki Kobold: Soft SD15 Kwiatek, VD15 Vario, Kobold FD15 Flexo. Kobold VK200 sprawia, że życie staje się prostsze i czystsze.

Zamów prezentację

Co jest zawarte w zestawie?

Przystawki Kobold

Kobold HD60 Przystawka do twardych podłóg

Jeśli traktujesz swoje podłogi twarde z delikatnością i szacunkiem, będą źródłem dumy przez bardzo długi czas. Kobold HD60 głęboko czyści nawet delikatne podłogi, takie jak parkiet. Duża zwrotność zapewnia szybkość i dokładność czyszczenia.

Kobold SP600 2-w-1

Zrewolucjonizowanie sposobu czyszczenia podłóg twardych przez połączenie funkcji ssania i mycia na mokro w jednym kroku w jednym urządzeniu. Kobold SP600 również myje podczas odkurzania, zapewniając lśniące podłogi w połowie czasu.

Kobold EB400 Elektroszczotka

W zależności od typu podłogi Elektroszczotka Kobold EB400automatycznie optymalizuje ustawienia, aby zapewnić najczystszą podłogę, jaką kiedykolwiek uzyskano dzięki sprzątaniu. Imponująca siła usuwania brudu pozostawia zarówno podłogi twarde, jak i dywany świeże i oczyszczone.

Elektroszczotka do tapicerki Kobold PB440

Przy odpowiednim utrzymaniu meble tapicerowane zachowują swoją wartość i zapewniają trwałą wygodę. Elektroszczotka do tapicerki Kobold PB440 gwarantuje to na najwyższym poziomie: dokładnie i delikatnie czyści materiał, nawet w trudno dostępnych miejscach.

Zestaw do czyszczenia materaców Kobold MP440 i MR440

Nie tylko my cieszymy się naszym ciepłym, wygodnym łóżkiem. Zwykle dzielimy je z milionami roztoczy i bakterii, które mogą wywoływać alergie. Regularne, higieniczne czyszczenie z zestawem do czyszczenia materaców Kobold MP440 i MR440 pełni bardzo ważną rolę w zdrowym, spokojnym śnie.

1 / 5

Prezentacja systemu Kobold w domu

Dowiedz się, w jaki sposób system Kobold poprawia jakość życia. Zamów prezentację i sprawdź, jak prosto i przy niewielkim nakładzie czasu można utrzymać czystość w domu.

Zamów prezentację

Zestawy Kobold VK200