Treść
System Kobold VB100
Przystawki Kobold
Prezentacja systemu Kobold VB100
Zestawy Kobold VB100

System Kobold VB100

Zestaw do odkurzania podłóg twardych, wykładzin i dywanów na sucho, do czyszczenia podłóg twardych na sucho i mokro, czyszczenia szczelin, zakamarków, kątów, prowadnic, pajęczyn, fug , czyszczenia tapicerki i wnętrza samochodu, czyszczenie materaców, z dodatkowymi akcesoriami, również do wysokich pomieszczeń. Cena zestawu: 7425,00 zł.

Zamów prezentację

Co jest zawarte w zestawie?

Przystawki Kobold

Elektroszczotka Kobold EBB100

Trzy różne poziomy ssania oraz różne tryby szczotki gwarantują niezawodne i efektywne czyszczenie dostosowane do rodzaju brudu i podłogi. Funkcja pamięci przechowuje ostatnio używane ustawienia prędkości szczotki EBB100, umożliwiając kontynuowanie odkurzania z praktycznie tymi samymi ustawieniami po ponownym włączeniu urządzenia.

Przystawka Kobold SPB100 2 w 1

Nowa przystawka 2 w 1 Kobold SPB100 do czyszczenia na mokro i na sucho została specjalnie zaprojektowana dla odkurzacza bezprzewodowego Kobold VB100 urządzenia doskonałego do domowego sprzątania. Ciesz się maksymalną swobodą manewrowania i czystością bez smug, jednocześnie odkurzając i czyszcząc na mokro podłogi twarde takie jak parkiet, podłogi laminowane, ceramiczne i kamienne.

Elektroszczotka Kobold PBB100 do tapicerki

Praktyczna przystawka do odkurzacza bezprzewodowego Kobold VB100 umożliwia dokładne i bezpieczne dla tkanin czyszczenie – nawet w miejscach, do których zwykle ciężko jest dotrzeć odkurzaczem. Na kanapach, fotelach, materacach i siedzeniach samochodowych, gdzie szybko zbiera się kurz i brud.

Ssawka 2-w-1

Kurz w narożnikach i na krawędziach nie ma szans: końcówka Kobold 2-w-1 ułatwia czyszczenie powierzchni nad podłogą oraz w samochodzie i wielu innych miejscach. Ssawkę mocuje się bezpośrednio w korpusie odkurzacza bezprzewodowego Kobold VB100.

1 / 4

Prezentacja systemu Kobold VB100

System Kobold VB100 to partner idealny, jeżeli chodzi o perfekcyjnie czysty dom – nawet, kiedy w zasięgu nie ma gniazdka. Zamów prezentację i sprawdź, jak prosto i przy niewielkim nakładzie czasu można utrzymać czystość w domu.

Zamów prezentację

Zestawy Kobold VB100